"Enter"a basıp içeriğe geçin

SiteLock Web Sitesi Güvenlik Koruması

SiteLock Nedir?

SiteLock düzenli olarak web sitenizi otomatik olarak tarayan, TrueShield™ WAF sayesinde web sitenizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyan ve TrueSpeed™ CDN ile web sitenizin daha hızlı açılmasını sağlayan bir hizmettir.

 

Web sitenizin sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlayın.

  • Zararlı yazılımları tarar ve kaldırır
  • Zararlı yazılımları web sitenize ulaşmadan durdurur.
  • Kimse yararlanmadan güvenlik açıklarının nerede olabileceğini bulun ve engelleyin.

 

SiteLock Günlük Taramalar

SiteLock’un günlük taramalar’ı sayesinde web siteniz emin ellerdedir. Web sitenizi günde en az 1 defa tarar ve var olan tüm zararlı yazılımları ortadan kaldırır.

 

SiteLock TrueShield™ WAF

Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF) gelen trafiği web sitenize ulaşmadan filtreler. SiteLock TrueShield™ WAF trafiğin nereden geldiğini, nasıl davrandığını ve hangi bilgileri istediğini analiz eder. Temiz trafiği web sitenize gönderir, zararlı trafiği ise web sitenize ulaşmadan engeller. Böylece web siteniz sürekli aktif kalır.

 

SiteLock TrueSpeed™ CDN

SiteLock TrueSpeed™ CDN müşterileriniz nerede olursa olsun veya hangi cihazı kullanıyor olursa olsun hızı önemli ölçüde arttırır. Daha hızlı yükleme daha fazla iş anlamına gelir. Trafiğin birden arttığı durumlarda CDN web siteniz çalışmaya devam etmesini sağlar ve böylece işiniz kesintiye uğramaz.

 

SiteLock’u GoDaddy ile uygun fiyatlara alabilirsiniz.

SiteLock’u GoDaddy ile Al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir