"Enter"a basıp içeriğe geçin

İnstanaliz Scripti

Instagram beğeni ve takipçi scripti olarak bilinen instanaliz, sektörde faaliyet veren diğer tüm Instagram Araçları’na göre nazaran daha fazla kullanılması ve tercih edilmesidir.

 

İnstanaliz scripti’ni ücretsiz olarak sağlamak bizim için bir başlangıç oldu. Bu script’e sahip olmak isteyen ama bir o kadar da maddi (parasal) gücü bu scripti almaya yetemeyen kullanıcılarımıza veya site ziyarerçilerimize instanaliz scripti’ni ücretsiz olarak sağlamak gerçekten gurur verici…

 

Peki bu script nedir? ne iş yapar?

Bu script instagram apileri yerine id:pass sistemi ile çalışan fevkalade bir scripttir. Sisteme ekli kullanıcılar ile istediğiniz beğeni ve takipçi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir daha da iyisi kredi satışı yaparak dudak uçuklatacak miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Script’in admin paneline değinecek olursak;

– Toplu olarak id:pass şeklinde kullanıcı ekleme

– Beğeni işlemi

– Takipçi işlemi

– Kullanıcılar

– Api ekleme

– Oto takipçi ve Oto beğeni ayarlama

– Günlük kredi düzenleme

– Yönetici ekleme ve Silme

– Yönetici şifre değiştirme

– Kullanıcı işlem kayıtları takibi

– Yönetici işlem kayıtları takibi

– Site başlığı ve footer düzenleme

– Ve daha fazlası…

Düzenleme: İnstanaliz güncel instagram ile uyumlu çalışmadığından sizi InstaWeb Scripti adlı yazımıza yönlendirmekteyiz.

 

6 Yorum

 1. Ramazan Ramazan

  Sea login sorunu var.

  • Yazının altında belirtiğim gibi… İnstanaliz yeni instagram ile uyumlu çalışmamaktadır. Bunun yerine yine web sitemizdeki ‘InstaWeb Scripti’ adlı yazıyı incelemenizi istiyorum.

 2. Taha Aysan Taha Aysan

  BANA SRİPTİ YAPARMISIN ÜCRETSİZ

  • Tabii ki. İsterseniz, cep telefonunuz varsa ve beni arayabilecekseniz 0850 554 3883 numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 3. Taha Aysan Taha Aysan

  KARDEŞİM SA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir