İlkbyte İle Saatlik Olarak Ücretlindirilen Bulut Sunucu

İlkbyte, saatlik olarak ücretlendirilen, kolayca kurulabilen ve yeniden ölçeklendirilebilen SSD tabanlı sunucular sunar. İş sürekliliği, esneklik, erişilebilirlik burada en üst düzeydedir!

İlkbyte Panel
İlkbyte Panel

Netinternet tamamen kendi bilgisi ve kendi altyapısı ile Türkiye’de otomasyon sistemi ile en yeni teknolojileri birleştirerek İlkbyte ürününü geliştirdi. İlkbyte ile tamamen otomasyon ile yönetilen ilkbyte bulut sunucuları ortalama 45 saniye içinde ayağa kalkıyor ve aktif oluyor. İlkbyte ile ister iseniz kolayca bulut sunucularınızı yeniden kurabiliyor veya tamamen kaldırabiliyorsunuz.

İlkbyte Özellik 1
İlkbyte Özellik 1

İlkbyte ile en yeni IP Protokolü IPv6, bulut sunucunuzda aktif olarak etkin geliyor. IPv6 protokolü güvenlik ve performans iyileştirmeleri sunuyor.

İlkbyte Özellik 2
İlkbyte Özellik 2

İlkbyte ile e-postaların spam listesine düşmemesi için RDNS kaydı tanımlanabilir olması harika.

İlkbyte ‘ın ek olarak ücretli ek hizmetleri de mevcuttur. Bunlar; Yedekleme, Snapshot, Anti-DDoS ve Monitoring.

İlkbyte Uygulamalar
İlkbyte Uygulamalar

Bu otomasyon sistemini Türkiye’de sunduğunuz için ve diğer çoğu Türkiye’deki sunucu firmalarının WHMCS ile “kolaya kaç” yapmayıp tamamen kendi bilginiz ve altyapınız ile bizlere bu bulut sunucuları sağladığınız için size teşekkür ediyorum.

(!) IPv6 özelliğini de unutmadım. Diğer Türkiye’deki sunucu firmaları sanırım teknolojik gelişmelere ayak uyduramıyor olsa gerek ki IPv6 bağlantılarını henüz sağlayamıyorlar.

IPv6 performans ve güvenlik iyileştirmeleri sunmasının yanında daha fazla ip adresi ile servis sağlayıcılarını da rahatlatacak.

Son /8 IPv4 adresleri de APNIC ‘in törenle dağıttığından sonra tüm IPv4 adresleri dağıtıldı. Siz zaten çoktan IPv6 hizmeti vermeye başladınız bile.